HISTORIA

Home  >>  O FIRMIE  >>  HISTORIA

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”288″ style=”vc_box_rounded” border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”800×214″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

    Firma POL-BETON Sp. z o.o. założona została w roku 2000, od początku funkcjonując całkowicie bez udziału kapitału obcego. Konsekwentne poszerzany zakres oferty oraz dbałość o stałe podnoszenie jakości usług, pozwoliły nam uzyskać zaufanie licznych kontrahentów oraz zbudować rozpoznawalną, solidną markę w branży prefabrykatów budowlanych i drogowych.

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji betonu, zarówno zwykłego, jak i posadzkowego, a także szlicht oraz podsypek cementowo-piaskowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wysokiej jakości bloczki fundamentowe oraz trwałe zaprawy do betonu, charakteryzujące się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.

Ponadto dysponujemy również doskonale zaopatrzonym parkiem maszynowym, wyposażonym w profesjonalne urządzenia renomowanych marek m.in. pompo-gruszki, pompy do betonu o wysięgu do 65mb, betonomieszarki, wywrotki, pojazdy wyposażone w HDS, koparko-ładowarkę CAT oraz wibroprasę kroczącą HK-104 marki MODUS. Dzięki takiemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu także najwyższą jakość usług takich jak np. pompowanie i transport betonu, czy dostarczanie bloczków fundamentowych na teren budowy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy, mieszczącej się w Czosnowie przy ulicy Duńskiej 10.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − dziewiętnaście =