O FIRMIE

Home  >>  O FIRMIE

    Firma POL-BETON Sp. z o.o. powstała w roku 2000r. i od samego początku znajdujesię w Czosnowie przy ulicy Duńskiej 10 (ok. 25 km od centrum Warszawy w stronę Gdańska przy trasie nr E7) i jest w 100% przedsiębiorstwem bez udziału obcego kapitału. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją betonu zwykłego, posadzkowego, szlicht cementowo-piaskowych, podsypek cementowo-piaskowych, zapraw oraz bloczków fundamentowych.

Oferujemy również usługę pompowania betonu, transport betonu oraz bloczków fundamentowych na plac budowy. W naszym parku maszynowym znajduje się wiele profesjonalnych urządzeń – takich jak pompo-gruszka, betonomieszarki, samochody z HDS, wywrotki, koparko-ładowarka CAT, wibroprasa krocząca MODUS HK-104 służąca do produkcji bloczków fundamentowych.

Nasza firma oferuje wysokiej, sprawdzonej jakości produkty, które powstają na bazie wysokiego standardu surowców. Zaufało nam już wiele firm budowlanych, z którymi wiąże nas stała współpraca. Każdego zainteresowanego zakupem lub transportem różnego rodzaju betonu lub bloczków fundamentalnych zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wychodzimy naprzeciw naszym oczekiwaniom. Wciąż udoskonalamy nasze technologie i dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zadowoliła szerokie grono klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

szesnaście − siedem =